Kuruluş Osman 67. bölüm izle | Kuruluş Osman son bölüm Youtube’dan izle

Kuruluş Osman 67. bölüm full izle araması yapanlar atv ekranlarına kilitlenmişti. Başrolünde Burak Özçivit‘in yer aldığı Kuruluş Osman’da 67. bölüm yayınlandı. Kuruluş Osman 67. bölümde Tekfur Kosses köşeye sıkışıyor. Osman Bey, Tekfur’un planını bozuyor.

KURULUŞ OSMAN 67. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

KURULUŞ OSMAN’IN YENİ BÖLÜMÜ SÜRPRİZLERLE DOLU

Osman Bey, Turgut Alp‘i kurtarmak için Tekfurlara meydan okuyor!

Katalan esirin saldırı emrini Tekfur Kosses’in verdiğini itiraf etmesinin ardından, Osman Bey obada kendisini ziyarete gelen tekfurla esiri yüzleştirir. Tekfur Kosses, üzerine atılan suçu kabul etmezken, tekfurlar arasındaki çekişmeyi gören Osman Bey durumu lehine çevirmek için bir plan yapar.

Bala Hatun ve Malhun Hatun güçlerini birleştiriyor!

Obayı ziyareti sırasında Kayı’nın kilimlerine hayran olan Mari Kosses‘in verdiği yüklü sipariş için Bala Hatun ve Malhun Hatun güçlerini birleştirir. Nikola‘nın Turgut Bey‘in obasına saldırıp onu esir aldığını öğrenen Osman Bey, Turgut Alp’i teslim almak için Gündüz Bey‘i İnegöl Kalesi‘ne gönderir.

OSMAN BEY, TEKFURLARIN PLANINI BOZUYOR

Tekfur Kosses ve Tekfur Rogatus, Turgut Bey’i ele geçirerek Papaz Gregor‘a alabilmek için Osman Bey’i pazarlık masasına oturtmayı hedeflemektedir. Nikola’dan olumsuz cevap alan Osman Bey ise Turgut Alp’i kurtarabilmek için herkesi ters köşeye yatıracak bir plan yapar.

Kuruluş Osman 67. bölüm full izle araması yapanlar bu akşam atv ekranlarına kilitlenecek. Başrolünde Burak Özçivit’in yer aldığı Kuruluş Osman’da bugün 67. bölüm yayınlanacak. Kuruluş Osman 67. bölüm fragmanında ise Tekfur Kosses köşeye sıkışıyor. Osman Bey, tekfurun planını bozuyor.

KURULUŞ OSMAN 67. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

KURULUŞ OSMAN HAKKINDA

O, kömür karası gözleriyle, gaza ve hürriyet ateşini tutuşturacaktı. Adı, Ertuğrul Gazi oğlu Osman’dı… Karanlığın içinde ona yol gösteren “aşk” oldu… Kan ve gözyaşıyla sulanan topraklarda, gök ekini gibi biçilen; yedi göğü, yedi yeri, dağları, denizleri aşacak bir milletin rüyasını “aşkla” gördü. Gücünü kılıcından değil, “aşktan” aldı… Zorbalığa adaletle; köleliğe hürriyetle direnen, tarihin gördüğü en büyük imparatorluğa adını “aşkla” verdi. 72 milleti kıran bozuk düzene karşı başkaldırı, mazlumların sessiz çığlığına umut, Kuruluş’un adı oldu… Kuruluş Osman… 400 çadırlık bir obadan, “ilahi aşkla” kurulan bir cihan imparatorluğuna yürüyüşün hikayesi.

Yapım ve proje tasarımı Mehmet Bozdağ’a ait; yönetmenliğini Ahmet Yılmaz’ın ve başrolünü Osman Bey karakteriyle Burak Özçivit’in üstlendiği dizi, atv ekranında çarşamba akşamlarına damga vurmaya devam edecek.

Yapım : Bozdağ Film


Yapımcı : Mehmet Bozdağ


Genel Yönetmen: Metin Günay


Yönetmen : Ahmet Yılmaz – Fethi Bayram


Senaryo : Mehmet Bozdağ, İsa Yıldız, Mehmet İlker Altınay, Aslı Zeynep Peker Bozdağ, Mert Özel, Fatmanur Güldalı, Ali Ozan Salkım, Abdulkadir İlter


Oyuncular : Burak Özçivit, Didem Balçın, Yıldız Çağrı Atiksoy, Serhat Kılıç, Erkan Avcı, Seda Yıldız, Yıldıray Şahinler, Özge Törer, Emre Basalak, Rüzgar Aksoy, Burak Çelik, Çağrı Şensoy, Yiğit Uçan, Ahmet Yenilmez, Emin Gürsoy, Buse Arslan, Emel Dede, Şeyma Korkmaz, Açelya Özcan, Fatih Ayhan, Ömer Ağan, Ahmet Kaynak, Serdar Kayaokay, Oğuzhan Karbi, Serhat Parıl, Melis Gürhan, Can Bartu Aslan, Burak Alp Yenilmez, Gizem Kala, Recep Çavdar, Rıdvan Uludaşdemir, Serdar Akülker

Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published.